Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/4600
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 92 kg, 105×130×4 600 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091695
Katalogový kód: V4SMW
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4600 mm
výška 130 mm