Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/4700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 94 kg, 105×130×4 700 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091696
Katalogový kód: 9VFB1
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4700 mm
výška 130 mm