Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/4800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 96 kg, 105×130×4 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091697
Katalogový kód: N4CRS
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4800 mm
výška 130 mm