Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613/5700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 114 kg, 105×130×5 700 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091730
Katalogový kód: 1DD1H
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
Technické listy výrobků
BEST Předpínané stropy BEST-ROCK T
parametry
šířka 105 mm
délka 5700 mm
výška 130 mm