Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613/7000
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 139,9 kg, 105×130×7 000 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
šířka
105 mm
délka
7000 mm
výška
130 mm