Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/7700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 153,9 kg, 105×130×7 700 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091771
Katalogový kód: FG722
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
Technické listy výrobků
BEST Předpínané stropy BEST-ROCK T
parametry
šířka 105 mm
délka 7700 mm
výška 130 mm