Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/7800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 155,9 kg, 105×130×7 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091772
Katalogový kód: GZ0XC
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 7800 mm
výška 130 mm