Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/7900
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 157,9 kg, 105×130×7 900 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091773
Katalogový kód: 8CYX1
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 7900 mm
výška 130 mm