Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/8300
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 165,9 kg, 105×130×8 300 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091777
Katalogový kód: 11CW9
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 8300 mm
výška 130 mm