Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/8800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 175,9 kg, 105×130×8 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091782
Katalogový kód: R8Z24
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 8800 mm
výška 130 mm