Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/9000
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 179,9 kg, 105×130×9 000 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091784
Katalogový kód: ABU98
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 9000 mm
výška 130 mm