Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/9600
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 191,9 kg, 105×130×9 600 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091790
Katalogový kód: RLGG3
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 9600 mm
výška 130 mm