Pistole horkovzdušná Rapid R2200-LCD
k odstraňování nátěrů a smršťování plastů, LCD displej, výkon 2 200 W, teplota 50–650 °C, proud vzduchu 250–500 l/min, 98×236×270 mm, hmotnost 0,92 kg, kufr
Aktuálně vyprodáno
Sleva41 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4510009700
Katalogový kód: 11PLH
Výrobky značky: Rapid
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 60% z ceníkové ceny
parametry
výkon 2200 W
teplota 50–650 °C
proud vzduchu 250–500 l/min
šířka 98 mm
výška 236 mm
délka 270 mm
rozměry 98×236×270 mm