Žlab sprchový plastový Alca APZ19-750 Simple včetně roštu
Akční nabídka na skladové zásoby
Do vyprodání skladových zásob.
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 74–110 mm, délka 750 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000000592
Katalogový kód: W7SJ9
  • Pro použití uvnitř budov
  • Pro vložení dlažby nebo vodovzdorného dřeva do tlouštky 8 mm
  • Rošt je součástí balení
  • Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ19 -750
parametry
délka 750 mm
kód výrobce APZ19-750
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ19-550 Simple
jmenovitá světlost DN 40
Min. stavební výška 75 mm