Rošt nerezový Alca PURE-950M matný
pro podlahové žlaby ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12, APZ22, APZ2012, APZ2022, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch roštu matný, délka 950 mm
varianty
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000000850
Katalogový kód: VG6DY
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast Rošty do nerezových žlabů
parametry
rozměry 990×20×55 mm
hmotnost 0,8399 kg
šířka 55 mm
délka 950 mm
materiál nerezová ocel
výška 20 mm