Rošt nerezový Alca LINE-650L lesklý
pro podlahové žlaby ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12, APZ22, APZ2012, APZ2022, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch roštu lesklý, délka 650 mm
Vyberte si prodejnu
Dostupné jen v (12) prodejnách
874,83
Sleva18 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 51% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
rozměry
690×20×55 mm
hmotnost
0,5025 kg
šířka
55 mm
délka
650 mm
materiál
nerezová ocel
výška
20 mm