Žlab sprchový plastový Alca APZ10BLACK-550M Simple včetně roštu
s okrajem pro perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75–110 mm, povrch roštu černý matný, délka 550 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000000906
Katalogový kód: 6PJYP
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Podlahový žlab z vysoce odolného plastu, který odolá mrazu i chemii
  • Stavební výška od 62 mm
  • Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
  • Zvýšená odolnost proti chemikáliím
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Rošt je součástí balení
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
  • Barva: černá
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ10BLACK-550
parametry
délka 550 mm
kód výrobce APZ10BLACK-550
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ10BLACK Simple
povrch černý matný
Min. stavební výška 75 mm