Žlab sprchový nerezový Alca APZ1BLACK-950 černý matný
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch černý matný, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 100–158 mm , délka 950 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000041935
Katalogový kód: Z4UL7
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Podlahový žlab z nerezové oceli
  • Stavební výška od 85 mm
  • Výškově stavitelný
  • Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Límec a vpust jsou chráněny fólií, vanička polystyrenovou vložkou
  • Vysoký průtok je umožněn díky dvěma komorám sifonu
  • Možnost dokoupení kombinované zápachové uzávěry
  • Záruka 25 let
  • Materiál žlabu: nerezová ocel 2 mm, AISI 304, DIN 1.4301 s povrchovou úpravou černá-mat
  • Materiál sifonu: polypropylen
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ1BLACK-950
parametry
délka 950 mm
kód výrobce APZ1BLACK-950
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 1 BLACK
Min. stavební výška 100 mm