Rošt nerezový Alca LINE-1050M matný
pro podlahové žlaby ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12, APZ22, APZ2012, APZ2022, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch roštu matný, délka 1050 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000041940
Katalogový kód: K0VVT
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast Rošty do nerezových žlabů
Technické listy výrobků
Alca LINE-1050M
parametry
rozměry 1090×20×55 mm
hmotnost 0,79 kg
šířka 5,5 cm
délka 1050 mm