Žlab sprchový plastový Alca APZ19-650 Simple včetně roštu
Akční nabídka na skladové zásoby
Do vyprodání skladových zásob.
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 74–110 mm, délka 650 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
- Pro použití uvnitř budov
- Pro vložení dlažby nebo vodovzdorného dřeva do tlouštky 8 mm
- Rošt je součástí balení
- Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
délka
650 mm
kód výrobce
APZ19-650
model
APZ19-550 Simple
Min. stavební výška
75 mm