Čerpadlo ponorné kalové Grundfos AP12.40.04.A1 kabel 10 m 230 V
z korozivzdorné oceli určené pro čerpání neagresivní a šedé odpadní vody, průchodnost 12 mm, kabel 10 m, napětí 230 V, Qmax 14 m3/h, Hmax 10 m
Aktuálně vyprodáno
Sleva16 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Čerpadlo je vybaveno sacím košem a hladinovým spínačem plro automatický start/stop.
- Oběžné kolo je typu SEMI OPEN s průchodností 12 mm a je vhodné pro čerpání povrchové vody, spodní vody, dešťové vody apod.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 63% z ceníkové ceny
parametry
max. dopravní výška
10 m
materiál tělesa čerpadla
Nerezová ocel AISI 304
materiál oběžného kola
Nerezová ocel AISI 304
čerpaná kapalina
jakákoli viskózní kapalina
rozsah teploty kapaliny
0 - 55 °C
příkon
0,7 kW
napětí
230 V
krytí
IP68
hmotnost
11,8 kg
kód výrobce
typ
AP12.40.04.A1
max. průtok
14 m³/h
průchodnost (max. velikost částic v kapalině)
12 mm