Žlab sprchový nerezový Alca APZ13-950 Modular
modulární pro perforované nerez rošty, rošt INSERT na vložení dlažby, plný rošt SPACE a hranolový rošt STREAM a sifony APZ-S6, APZ-S9 a APZ-S12, materiál: nerezová ocel, vodorovný odtok, stavební výška 54 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Sleva18 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000079463
Katalogový kód: 49R53
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro osazení do prostoru nebo do blízkosti stěn
  • Spádování vnitřní části žlabu
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
  • Podlahový žlab z jednoho kusu oceli
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 53% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ13 MODULAR - 950
parametry
hmotnost 2,2388 kg
šířka 131 mm
délka 950 mm
kód výrobce APZ13-950
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 13
Min. stavební výška 70 mm