Čerpadlo ponorné Leo LDW-6-55-1100E kabel 22 m 230 V
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000106271
Katalogový kód: H7ZNY
Výrobky značky: PUMPA
popis
  • k čerpání čisté vody bez abrazivních částic
  • čerpání vody ze studní a nádrží
  • vhodné pro menší zavlažovací systémy
  • zabudované inteligentní řídící zařízení pro automatický provoz - zapnutí / vypnutí
  • integrovaná ochrana proti chodu na sucho a zpětný ventil
  • dlouhá životnost díky vysoce kvalitní mechanické ucpávce a těla čerpadla z nerezové oceli
  • vysoký pracovní tlak díky vícestupňovému oběžnému kolu
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 12% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Montážní návody
Leo LDW-6-55-1100E
parametry
typ LDW-6-55-1100E
průměr 98 mm
příkon 1,1 kW
napětí 230 V
krytí IPX8
značka Leo
kód výrobce ZB00055418
max. průtok 6 m³/h
velikost připojení G 1
max. dopravní výška 55 m
materiál tělesa čerpadla nerezová ocel
materiál oběžného kola noryl
Max. doporučená hloubka studny 19 m
Min. průměr studny 110 mm