Modul instalační Alca A104/1120 pro umyvadlo
pro závěsné umyvadlo a montáž stojánkové armatury, montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry 400×1120×170 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
rozměry
400×1120×170 mm
hmotnost
8,34 kg
šířka
400 mm
materiál
kov ošetřený práškovou barvou
výška
1120 mm
kód výrobce
A104/1120
hloubka
170 mm