Rošt nerezový Alca FLOOR-850 pro vložení dlažby
pro podlahové žlaby ALCA: APZ6, APZ106, APZ1006, APZ1106, APZ16, APZ116, APZ1016, APZ1116, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, délka 850 mm
varianty
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000110000
Katalogový kód: 242B6
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast Rošty do nerezových žlabů
Technické listy výrobků
Alca FLOOR-850
parametry
rozměry 860×35×65 mm
hmotnost 1,3743 kg
šířka 6,5 cm
délka 850 mm
materiál nerezová ocel
výška 35 mm