Set 5v1 pro závěsné WC Alca Sádromodul AM101/1120 WC Rimflow
Do vyprodání zásob
Věrnostní program 1 ks = 2 b.
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000110134
Katalogový kód: 2P766
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Obsahuje dávkovač WC tablet
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Viditelné označení nivelace a středové rysky
  • Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Zatížení přenáší do bočních stěn rozpěrná traverza stavitelná v rozsahu 800–1100 mm
  • Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
  • Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
  • Možnost vestavby oddáleného nebo senzorového splachování
  • Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky Alca
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
  • Přívod vody zezadu/shora uprostřed
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Stavební hloubka 125 mm
  • Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca AM101/1120
parametry
výška 1120 mm