Set 5v1 pro závěsné WC Alca Sádromodul AM101/1120 WC Aura
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
- Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky Alca
- Konstrukce polystyrenové izolace zabraňuje rosení na povrchu nádržky a tlumí
- prostup vibrací z nádržky do stavební konstrukce
- Konstrukce rámu dovoluje kotvení k samostatné dostatečně nosné
- sádrokartonové příčce nebo před nosnou stěnu
- Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistotMateriál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvouMontážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
- Možnost vestavby oddáleného nebo senzorového splachování
- Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
- Nainstalovaný systém se zaklopí sádrokartonovými deskami a nejsou potřeba
- žádné přídavné vyztužující ani kotvicí prvky
- Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
- Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
- Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
- Přívod vody zezadu / shora uprostřed / zleva / zprava
- Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
- Servisní práce bez použití nářadí
- Stavební hloubka 125 mm
- Viditelné označení nivelace a středové rysky
- barva: bílá
- Hluboké splachování
- Kompatibilní s WC sedátky A60, A602, A603, A604, A606, A64SLIM
- Materiál: keramika
- Rozteč upevnění 180 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
šířka
520 mm
výška
1120 mm