Set 5v1 pro závěsné WC Alca Sádromodul AM101/1120 WC Aura
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000110141
Katalogový kód: GTK1P
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
  • Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky Alca
  • Konstrukce polystyrenové izolace zabraňuje rosení na povrchu nádržky a tlumí
  • prostup vibrací z nádržky do stavební konstrukce
  • Konstrukce rámu dovoluje kotvení k samostatné dostatečně nosné
  • sádrokartonové příčce nebo před nosnou stěnu
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistotMateriál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvouMontážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Možnost vestavby oddáleného nebo senzorového splachování
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
  • Nainstalovaný systém se zaklopí sádrokartonovými deskami a nejsou potřeba
  • žádné přídavné vyztužující ani kotvicí prvky
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
  • Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Přívod vody zezadu / shora uprostřed / zleva / zprava
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Stavební hloubka 125 mm
  • Viditelné označení nivelace a středové rysky
  • barva: bílá
  • Hluboké splachování
  • Kompatibilní s WC sedátky A60, A602, A603, A604, A606, A64SLIM
  • Materiál: keramika
  • Rozteč upevnění 180 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Technické listy výrobků
Alca AM101/1120
Technické listy výrobků
Alca WC Aura
parametry
šířka 520 mm
výška 1120 mm