Set 5v1 pro závěsné WC Alca Jádromodul AM102/1120 WC Aura
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
- Konstrukce polystyrenové izolace zabraňuje rosení na povrchu nádržky a tlumí
- prostup vibrací z nádržky do stavební konstrukce
- Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
- Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
- Nainstalovaný systém se zaklopí sádrokartonovými deskami a nejsou potřeba
- žádné přídavné vyztužující ani kotvicí prvky
- Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
- Obsahuje dávkovač WC tablet
- Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
- Servisní práce bez použití nářadí
- Stavební hloubka 125 mm
- Viditelné označení nivelace a středové rysky
- Zatížení přenáší do bočních stěn rozpěrná traverza stavitelná v rozsahu 800–1100 mm
- Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
- Barva: bílá
- Hluboké splachování
- Kompatibilní s WC sedátky A60, A602, A603, A604, A606, A64SLIM
- Materiál: keramika
- Rozteč upevnění 180 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
šířka
520 mm
výška
1120 mm