Set 5v1 pro závěsné WC Alca Jádromodul AM102/1120 WC Aura
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000110142
Katalogový kód: C331B
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
  • Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky Alca
  • Konstrukce polystyrenové izolace zabraňuje rosení na povrchu nádržky a tlumí
  • prostup vibrací z nádržky do stavební konstrukce
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
  • Nainstalovaný systém se zaklopí sádrokartonovými deskami a nejsou potřeba
  • žádné přídavné vyztužující ani kotvicí prvky
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Obsahuje dávkovač WC tablet
  • Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
  • Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Přívod vody zezadu / shora uprostřed / zleva / zprava
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Stavební hloubka 125 mm
  • Viditelné označení nivelace a středové rysky
  • Zatížení přenáší do bočních stěn rozpěrná traverza stavitelná v rozsahu 800–1100 mm
  • Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
  • Barva: bílá
  • Hluboké splachování
  • Kompatibilní s WC sedátky A60, A602, A603, A604, A606, A64SLIM
  • Materiál: keramika
  • Rozteč upevnění 180 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Technické listy výrobků
Alca AM102/1120
Technické listy výrobků
Alca WC Aura
parametry
šířka 520 mm
výška 1120 mm