WC závěsné Laufen Pro pack včetně sedátka H8669530000001
vodorovný odpad, uzavřený oplachový kruh, hluboké splachování, rozteč uchycení 180 mm, systém skrytého uchycení EasyFit, sedátko SLIM Slowclose se zpomalovacím mechanizmem, rozměry (š×v×h) 360×340×530 mm
Aktuálně vyprodáno
Sleva35 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- LAUFEN logo
- Skryté upevnění
- Uzavřený oplachový kruh
- Hluboké splachování, 4,5/3 l
- Sedátko s poklopem SLIM, duroplast, odnímatelné, slowclose
- Laufen vyrovnávací páska součástí baleníBaleno do kartonové krabice s potiskem LAUFEN PRO
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 47% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
rozměry
360×340×530 mm
šířka
360 mm
materiál
keramika
výška
340 mm
hloubka
530 mm