Žlab sprchový nerezový Alca APZ101-650 Low
Akční nabídka na skladové zásoby
Do vyprodání skladových zásob.
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm
Vyberte si prodejnu
Skladem v (48) prodejnách
popis
- Celková stavební výška 70-96 mm
- Minimální tloušťka betonu 55 mm
- Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
- Odpadní potrubí průměr 40 mm
- Průtok 35 l/min
- Třída zatížení K3 300 kg
- Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
hmotnost
2,99 kg
délka
650 mm
kód výrobce
APZ101-650
průtok
35 l/min
materiál žlabu
korozivzdorná ocel
model
APZ 101
Min. stavební výška
70 mm