Žlab sprchový nerezový Alca APZ1001-850
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, svislý odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 100 – 158 mm
varianty
Na poptávku
popis
- Celková stavební výška 100-158 mm
- Minimální tloušťka betonu 85 mm
- Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 590 Pa
- Odpadní potrubí průměr 50 mm
- Průtok 60-68,8 l/min
- Třída zatížení K3 300 kg
- Zápachová uzávěra 50 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
hmotnost
3,5625 kg
délka
850 mm
kód výrobce
APZ1001-850
materiál žlabu
korozivzdorná ocel
model
APZ 1001
Min. stavební výška
100 mm