Žlab sprchový nerezový Alca APZ1104-550 Flexible Low
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, svislý odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm, délka 550 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Celková stavební výška 70-96 mm
- Minimální tloušťka betonu 55 mm
- Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
- Odpadní potrubí průměr 40 mm
- Posun límce 10-15 mm
- Průtok 44 l/min
- Třída zatížení K3 300 kg
- Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
délka
550 mm
kód výrobce
APZ1104-550
materiál žlabu
korozivzdorná ocel
model
APZ 1104
Min. stavební výška
70 mm