Žlab sprchový nerezový Alca APZ1104-750 Flexible Low
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, svislý odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm, délka 750 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123460
Katalogový kód: KLGJ3
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 70-96 mm
  • Minimální tloušťka betonu 55 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 40 mm
  • Posun límce 10-15 mm
  • Průtok 44 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alcaplast APZ1104-750
parametry
délka 750 mm
kód výrobce APZ1104-750
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 1104
Min. stavební výška 70 mm