Žlab sprchový nerezový Alca APZ16-850 Wall
s okrajem pro plný rošt a pevným límcem ke stěně, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110–168 mm, délka 850 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123585
Katalogový kód: 524A6
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Stavební výška od 95 mm
  • Výškově stavitelný
  • Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ16-850
parametry
délka 850 mm
kód výrobce APZ16-850
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 16
Min. stavební výška 110 mm