Žlab sprchový nerezový Alca APZ16-1150 Wall
s okrajem pro plný rošt a pevným límcem ke stěně, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110–168 mm, délka 1150 mm
varianty
Na poptávku
popis
- Stavební výška od 95 mm
- Výškově stavitelný
- Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
- Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
- Límec a vpust jsou chráněny fólií, vanička polystyrenovou vložkou
- Vysoký průtok je umožněn díky dvěma komorám sifonu
- Možnost dokoupení kombinované zápachové uzávěry
- Záruka 25 let
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
délka
1150 mm
kód výrobce
APZ16-1150
model
APZ 16
Min. stavební výška
110 mm