Rošt nerezový Alca BUBLE-650L lesklý
pro podlahové žlaby ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12, APZ22, APZ2012, APZ2022, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch roštu lesklý, délka 650 mm
Vyberte si prodejnu
Dostupné jen v (4) prodejnách
Sleva18 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000125690
Katalogový kód: 422S6
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 51% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alcaplast BUBLE-650L
parametry
rozměry 644×53×15 mm
hmotnost 0,61 kg
šířka 53 mm
délka 650 mm
materiál nerezová ocel
výška 15 mm
kód výrobce BUBLE-650L
materiál žlabu nerezová ocel 2 mm AISI 304