Sestava Protherm Panther Condens 15KKO-CS/1-VEQ75
varianty
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000163970
Katalogový kód: 265R3
Výrobky značky: PROTHERM
popis
´
  • automatická adaptabilita na změnu kvality plynu
  • vestavěný trojcestný ventil
  • plynulá modulace výkonu v rozsahu 1:10
  • autodiagnostika
  • možnost ekvitermní eBus regulace řady set Thermolink, MiPro, MiSet a MiGo
  • vysoce účinné čerpadlo
  • všechny bezpečnostní prvky vč. ochrany proti zamrznutí
  • dotykové ovládání • nastavení na propan: ano
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za sada
s DPH za sada
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za sada
s DPH za sada
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
parametry
výkon 2,7-16,4 kW
třída energetické účinnosti vytápění A
třída energetické účinnosti ohřevu vody B
účinnost 107,60%
napětí 230 V
krytí IPX4D
šířka 858 mm
výška 902 mm
hloubka 420 mm
typ 15KKO-CS/1-VEQ75
jmenovitý výkon 15 kW
max. provozní tlak 3 bar