Sestava Protherm Panther Condens 25KKO-CS/1-VEQ 75
varianty
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
´
- automatická adaptabilita na změnu kvality plynu
- vestavěný trojcestný ventil
- plynulá modulace výkonu v rozsahu 1:10
- autodiagnostika
- možnost ekvitermní eBus regulace řady set Thermolink, MiPro, MiSet a MiGo
- vysoce účinné čerpadlo
- všechny bezpečnostní prvky vč. ochrany proti zamrznutí
- dotykové ovládání • nastavení na propan: ano
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za sada
s DPH za sada
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za sada
s DPH za sada
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
parametry
výkon
3,3-26,9 kW
třída energetické účinnosti vytápění
A
třída energetické účinnosti ohřevu vody
B
účinnost
107,60%
napětí
230 V
krytí
IPX4D
šířka
858 mm
výška
902 mm
hloubka
420 mm
typ
25KKO-CS/1-VEQ 75
jmenovitý výkon
25 kW
max. provozní tlak
3 bar