Sestava Protherm Panther Condens AK200 30KKO-CS/1
varianty
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za sada
s DPH za sada
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za sada
s DPH za sada
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
parametry
výkon
4,4-32,8 kW
třída energetické účinnosti vytápění
A
třída energetické účinnosti ohřevu vody
B
napětí
230 V
krytí
IPX4D
typ
AK200 30KKO-CS/1
jmenovitý výkon
30 kW
max. provozní tlak
3 bar