Baterie dřezová stojánková Mereo Zuna CB20101Z chrom
páková, s plnou pákou, stojánková jednootvorová, výška baterie 101 mm, ploché ramínko 170 mm, povrch chrom
Skladem u dodavatele
Můžete mít 25.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000480085
Katalogový kód: 1HY0V
Výrobky značky: MEREO
popis
  • keramická kartuš 35 mm
  • garantovaná záruka 10 let
  • servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
výška 101 mm
povrch chrom
značka Mereo
kód výrobce CB20101Z
délka ramínka 170 mm
série Zuna
typ baterie dřezová
instalace stojánková jednootvorová
ramínko otočné
comfort zone 71 mm