Dveře sprchové Mereo Lima CK80513K 800 mm chrom/čiré sklo
dvoukřídlé dveře, 6mm bezpečnostní sklo, povrchová úprava EASY CLEAN, provedení rámu chrom, výplň čiré sklo, rozměry (š×v) 800×1 900 mm
Skladem u dodavatele
Můžete mít 25.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000480871
Katalogový kód: 37P0L
Výrobky značky: MEREO
popis
  • designové madlo
  • moderní profily
  • bezpečnostní sklo 6 mm
  • ochranná vrstva skla EASY CLEAN u čirého skla
Dveře je možné otevírat i směrem dovnitř, díky čemuž zůstane okolí vašeho sprchového koutu suché.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
značka Mereo
kód výrobce CK80513K
série Lima CK805
rozměry 800×1 900 mm
šířka 800 mm
výplň čiré sklo
barva rámu chrom lesklý
šířka vstupu 670 mm
instalační rozměr 780–805 mm