Dveře sprchové Mereo Lima CK80512K 800 mm chrom/Point
dvoukřídlé dveře, 6mm bezpečnostní sklo, provedení rámu chrom, výplň Point, rozměry (š×v) 800×1 900 mm
Skladem u dodavatele
Můžete mít 25.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem.
- designové madlo
- moderní profily
- bezpečnostní sklo 6 mm
- ochranná vrstva skla EASY CLEAN u čirého skla
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
značka
Mereo
kód výrobce
CK80512K
série
Lima CK805
rozměry
800×1 900 mm
šířka
800 mm
výplň
neprůhledné sklo
barva rámu
chrom lesklý
šířka vstupu
670 mm
instalační rozměr
780–805 mm