Čerpadlo ponorné kalové K + H 50ASH21.1 kabel 10 m 400 V
k čerpání vody znečištěné obsahem písku a podobných hmot s abrazivním účinkem, průchodnost 8 mm, Qmax 23 m3/h, Hmax 20 m, napětí 400 V
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001119156
Katalogový kód: 5FHV3
popis
- Plášt čerpadla i síto jsou vyrobené z nerez oceli.
- Oběžné kolo čerpadla s vysokou účinností je vyrobené z vysocechromové oceli odolné proti abrazi.
- Odvodňování při zakládání staveb a nádrží s usazeninami pevných látek.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 17% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
rozměry
210×423×210 mm
typ
50ASH21.1 400V
příkon
1,1 kW
napětí
400 V
délka kabelu
15 m
krytí
IP68
značka
K+H
kód výrobce
50ASH21.1 400V
max. průtok
23 m³/h
max. dopravní výška
20 m
materiál tělesa čerpadla
nerez ocel ČSN 17240
materiál oběžného kola
vysoce legovaná ocel (HRC)
průchodnost (max. velikost částic v kapalině)
8 mm