Čerpadlo ponorné kalové K + H 50ICA21.1 kabel 10 m 230 V
k čerpání vody mírně znečištěné obsahem písku, průchodnost 3,5 mm, Qmax 27 m3/h, Hmax 18,5 m, napětí 230 V
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001119157
Katalogový kód: YK0N1
popis
  • Oběžné kolo čerpadla s vysokou účinností je vyrobené z bronzu (A) nebo chromové oceli (B).
  • Připojení na požární hadice C52, B75 a A110.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 17% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
K+H čerpadla IC
parametry
rozměry 235×536×235 mm
typ 50ICA21.1 230V
příkon 1,1 kW
napětí 230 V
délka kabelu 15 m
krytí IP68
značka K+H
kód výrobce 50ICA21.1 230V
max. průtok 27 m³/h
max. dopravní výška 18,5 m
materiál tělesa čerpadla nerez ocel ČSN 17240
materiál oběžného kola Bronz (50ICA) • Chromová ocel (80ICB, 100ICB)
průchodnost (max. velikost částic v kapalině) 3,5 mm