Modul instalační Alca Sádromodul AM123/1120E pro závěsné WC
k montáži závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm a přípravou pro odsávání vzduchu, instalace před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry (š×v×h) 530×1 120×182 mm, samostojící
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156520
Katalogový kód: HKC6S
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro závěsné WC
  • Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
  • Pro tlouštku podlah 0–200 mm
  • Pro montáž závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Viditelné označení nivelace a středové rysky
  • Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Přívod vody zezadu / shora uprostřed / zleva / zprava
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
  • Stavební hloubka 125 mm
  • Samostojná konstrukce rámu umožňuje instalaci bez nutnosti přímého ukotvení do zdi při vysunutí nohou do 150 mm; při větším vysunutí (nad 150 mm) je nutné kotvení i do nosné zdi
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca AM123/1120E
parametry
rozměry 530×1120×182 mm
výška 1120 mm