Modul instalační Alca Sádromodul AM101/1120F pro závěsné WC
k montáži závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm a přípravou pro odsávání vzduchu, instalace před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry (š×v×h) 510×1 120×200 mm
Na poptávku
popis
- Pro závěsné WC
- Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
- Pro tlouštku podlah 0–200 mm
- Pro montáž závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
- Obsahuje dávkovač WC tablet
- Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
- Speciální nohy umožní šikmé i podélné kotvení do podlahy
- Viditelné označení nivelace a středové rysky
- Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
- Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
- Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
- Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
- Možnost vyklopení nádržky pro snadnou montáž do dřevostaveb nebo mobilních buněk
- Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
- Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
- Masivní patky kotvicích noh
- Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
- Stavební hloubka 125 mm
- Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
rozměry
510×1120×200 mm
výška
1120 mm