Modul instalační Alca Sádromodul AM101/1120F pro závěsné WC
k montáži závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm a přípravou pro odsávání vzduchu, instalace před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry (š×v×h) 510×1 120×200 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156521
Katalogový kód: ZKPG7
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro závěsné WC
  • Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
  • Pro tlouštku podlah 0–200 mm
  • Pro montáž závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
  • Obsahuje dávkovač WC tablet
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Speciální nohy umožní šikmé i podélné kotvení do podlahy
  • Viditelné označení nivelace a středové rysky
  • Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
  • Možnost vyklopení nádržky pro snadnou montáž do dřevostaveb nebo mobilních buněk
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Přívod vody zezadu / shora uprostřed / zleva / zprava
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Masivní patky kotvicích noh
  • Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Stavební hloubka 125 mm
  • Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca AM101/1120F
parametry
rozměry 510×1120×200 mm
výška 1120 mm