Modul instalační Alca Sádromodul AM121/1120 pro závěsné WC s proplachem
k montáži závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm a přípravou pro odsávání vzduchu, instalace před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry (š×v×h) 510×1 120×250 mm, s integrovanou funkcí hygienického proplachu potrubí
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156522
Katalogový kód: 9G3JL
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Nosný prvek pro závěsná WC s integrovanou nádrží pro proplach
  • Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
  • Pro tlouštku podlah 0–200 mm
  • Pro montáž závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
  • Pro automatický proplach vodovodního řádu teplé i studené vody
  • Obsahuje dávkovač WC tablet
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Viditelné označení nivelace a středové rysky
  • Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
  • Rohový ventil s možností na napojení studené vody na potrubní systém Mepla
  • Rohový ventil s možností na napojení teplé vody na potrubní systém Mepla
  • Dvojitý elektromagnetický ventil s ovládací elektronikou a čidlem hlídání výšky hladiny vody
  • Příprava na připojení držáku s G1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
  • Možnost vyklopení nádržky pro snadnou montáž do dřevostaveb nebo mobilních buněk
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Přívod vody zezadu / shora uprostřed / zleva / zprava
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
  • Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
  • Stavební hloubka 125 mm
  • Napájení ze sítě, nutno dokoupit síťový zdroj (12V DC min 1A) – doporučený AEZ310
  • Možnost nastavení doby pro aktivaci automatického proplachu
  • Možnost nastavení doby trvání automatického proplachu
  • Signalizaci chybového stavu zařízení je možno napojit na centrální řídící jednotku budovy MAR
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca AM121/1120
parametry
rozměry 510×1120×250 mm
výška 1120 mm